Prodej bytů v Brodě pokračuje

17. července 2006 v 0:51 | BOBOLIT |  CENY BYTŮ

Prodej bytů v Brodě pokračuje

Město do současné chvíle schválilo prodej 323 bytů. Ilustrační foto
Město do současné chvíle schválilo prodej 323 bytů. Ilustrační foto (Autor: Jan Karásek, MAFA)

Zatímco realitní kancelář Sever chystá žaloby, brodští zastupitelé bez námitek schvalují prodej bytů nájemníkům. Tento týden k dosavadním více než 250 přiklepnutým bytům přibylo dalších 67. Město tak do současné chvíle schválilo prodej 323 bytů.
"Zatím jsme dosáhli na úspěšnost 73 procent. To je velice solidní číslo, které ještě není konečné," pochlubil se havlíčkobrodský místostarosta Tomáš Hermann.
Radnice zatím rozdala nájemníkům pěti stovek městských bytů 440 nabídek na jejich odkoupení. Přibližně deseti dlužníkům nájemného nabídky nevystaví vůbec. Zbylé by mělo doručit v průběhu června. Menší zdržení si vyžádalo přepracování prohlášení vlastníka bytu. Z další drobné chyby město viní realitní kancelář Sever.
Jak bude vypadat harmonogram dalšího postupu, projednají brodští radní v pondělí. Po jejich schůzi by také mělo být jasné, kdy dojde k podpisům kupních smluv a které domy přijdou na řadu jako první. "Předpokládám, že to budou ty, v nichž je podíl prodaných bytů nájemníkům nejvyšší," domnívá se Hermann.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama